Napi ige
A mai nap igéje:
?Jákób Bételnek nevezte el azt a helyet, ahol Isten beszélt vele.? (1Móz 35,15) >>

Akciók
További programok
Presbiterképzés tananyaga
Áraink
Egyházi dolgozóknak
Evangélikusoknak
Nem evangélikusoknak
Csoportoknak
Terembérleti díjak

Evangelisches Bildungscentrum
Lutheran Institute of Education
Szellemi-lelki kincseink
Vendégkönyvünkből
Üzemanyagelszámoló program

Az üzemanyag-elszámoló excel program 2024. januárra érvényes felületét nyissa meg, esetleg mentse le a saját gépére. Ezután "A NAV honlapján elérhető havi üzemanyagárak" linket nyissa meg benne, és az aktuális havi üzemanyagárakkal töltse ki (írja át) az alatta lévő táblázatot. Ettől kezdve máris használható a program.

Az üzemanyag-elszámoló (EXCEL) program 2024. január 1. - január 31. intervallumú letöltése:

uzemanyag.xls

A program 15Ft/kilométer amortizációval számol!

Az útiköltség-térítés elszámoló nyomtatvány letöltése:

urlap.pdf

*****************************************************************************************************************

::Nyomtatható változat::

Evangélikus Egyház Gyülekezeti és intézményi honlapok Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ üzemanyag

© Magyarországi Evangélikus Egyház, Internet Munkacsoport, 2003.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.

2010zip