Napi ige
A mai nap igéje:
Mily nagyok az ő [Isten] jelei, mily hatalmasak csodái! Az ő királysága örök királyság, és uralma megmarad nemzedékről nemzedékre! (Dán 3,33) >>

Akciók
Presbiterképzés tananyaga
Áraink
Egyházi dolgozóknak
Evangélikusoknak
Nem evangélikusoknak
Csoportoknak
Terembérleti díjak

Evangelisches Bildungscentrum
Lutheran Institute of Education
Szellemi-lelki kincseink
Vendégkönyvünkből
Üzemanyagelszámoló program

Újdonságok

Beköszöntő

A Magyarországi Evangélikus Egyház - mások számára is nyitott - nagy kincse a révfülöpi oktatási központunk. Örülünk a kincsünknek, de nem magunknak tartogatjuk csupán, szeretnénk megosztani minél többekkel. Az intézmény nagy áldozattal, sok-sok odafigyeléssel és szeretettel épült. Evangélikus egyházunkra jellemző nyitottsággal várunk minden érdeklődőt, hogy az itt eltöltött napok igazi élményt jelenthessenek. Hívjuk a pihenni vágyókat, a lelki töltekezést keresőket, a családokat, a gyülekezeteket, az egyházi és világi szakmai közösségeket.

Kedves Érdeklődők!

Lekerült honlapunkról a szomorú szívvel kitett mondat: "Az intézmény a járványveszély miatt nem fogad vendéget".

Azon dolgozunk, hogy mielőbb valóban megnyithassunk. Mivel intézményünk elsősorban oktatási és konferencia központ, a következő napokban a csoportok foglalását kell tisztáznunk. (Ők is a hivatalos engedélyekre várnak.)

Közben pedig fel kell készülnünk az új egészségügyi szabályok nyomán a berendezésre, folyamatos fertőtlenítésére, és ezzel kapcsolatban a házirend átalakítására.

A csoportfoglalások és a járványügyi intézkedések még időt vesznek igénybe.

Aki a nyár folyamán üdülni, pihenni szeretne intézményünkben, kérjük, konkrét szándékát jelezze e-mailben (revfulop@lutheran.hu), s ahogyan biztosat tudunk és meg tudunk nyitni (ez legkorábban június második felében lehetséges), akkor azonnal jelentkezünk konkrét ajánlattal, ill. jelezzük azokat a kondíciókat, előírásokat, amiket az központi szabályok alapján be kell tartanunk a nyitvatartás érdekében.

A mielőbbi találkozás reményében:

Dr. Hafenscher Károly igazgató

Zömbikné Nagy Szilvia üv. igazgatóhelyettes >>

Elérhetőségeink
8253 Révfülöp, Füredi u. 1.

A kapcsolatot kérjük elsősorban e-mailben vegyék fel az intézménnyel a revfulop@lutheran.hu

e-mail címen.

Köszönjük! >>

::Nyomtatható változat::

Evangélikus Egyház Gyülekezeti és intézményi honlapok Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ Belsö oldalak

© Magyarországi Evangélikus Egyház, Internet Munkacsoport, 2003.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.
Kérdések és megjegyzések: Webmaster