Napi ige
A mai nap igéje:
Most azért, Istenünk, te nagy, erős és félelmetes Isten, aki hűségesen megtartod a szövetséget, ne tartsd csekélységnek azt a sok nyomorúságot, amely utolért bennünket. (Neh 9,32) >>

Akciók
Presbiterképzés tananyaga
Áraink
Egyházi dolgozóknak
Evangélikusoknak
Nem evangélikusoknak
Csoportoknak
Terembérleti díjak

Evangelisches Bildungscentrum
Lutheran Institute of Education
Szellemi-lelki kincseink
Vendégkönyvünkből
Üzemanyagelszámoló program

Tervezett programok:

Presbiterképző tanfolyam - Révfülöp 2017

2017. februárban indul az újabb Országos Presbiterképző Tanfolyam Révfülöpön, az Evangélikus Oktatási Központban. A tanfolyam három konzultációból áll: február 17-19; március 17-19; és május 5-7. Jó hangulat, komoly tanulás, nagyszerű közösség, élményszerű találkozások - jó előadók segítségével. Jelentkezni lehet a revfulop@lutheran.hu címen.(A részvétel költségeit egyházunk téríti, a résztvevőknek csak az utazásról kell gondoskodnia.)

::Nyomtatható változat::

Evangélikus Egyház Gyülekezeti és intézményi honlapok Ordass Lajos Evangélikus Oktatási Központ Belsö oldalak

© Magyarországi Evangélikus Egyház, Internet Munkacsoport, 2003.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.
Kérdések és megjegyzések: Webmaster

::Nyomtatható változat::

© Magyarországi Evangélikus Egyház, Internet Munkacsoport, 2003.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.
Kérdések és megjegyzések: Webmaster